Korčuľovanie
V pondelok začal kurz korčuľovania na zimnom štadióne v Topoľčanoch. Na prvej návšteve klziska sme sa voľne korčuľovali. Tréneri nás pozorne sledovali, aby si nás vedeli zadeliť do skupín.
V stredu sme korčuľovali pod vedením trénerov. Mnohí sme sa zdokonalili. No čo už, keď sme šikovní :)
